Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Dvoransko prvenstvo Hrvatske, Beč

Dvoransko prvenstvo Hrvatske, Beč

SR?A BRONČANI NA 1500 m

Dvoransko prvenstvo Hrvatske, Beč - SR?A BRONČANI NA 1500 m

Dvoransko prvenstvo Hrvatske u disciplinama 400, 800, 1500 i 3000 m svake se godine odr?ava u sklopu Gala Indoor mitinga u Beču. Kako u Hrvatskoj ne postoji atletska dvorana s kru?nom stazom najprihvatljivije rješenje za odr?avanje dvoranskog PH posljednjih je godina glavni grad Austrije. Na svojem prvom dvoranskom natjecanju nastupio je i Martin Srša, član AK Međimurje i to u utrci na 1500 m u kojoj je osvojio ukupno osmo mjesto s odličnim rezultatom i novim dvoranskim međimurskim rekordom od 4:07,70. U ovoj utrci u konkurenciji za naslov prvaka Hrvatske prva dva mjesta osvojili su Goran Grdenić i Siniša Majdand?ić iz Agrama, dok je Martin osvojio treće mjesto i brončanu medalju...Na ovom natjecanju nastupio je veliki broj natjecatelja iz Hrvatske a od Međimuraca nastupilili su i članovi AK Nedelišće: Mihaela Horvat u skoku u dalj - 5. mjesto, Gabrijela Grabar u utrci na 800 m - 12. mjesto, i Alena Hrušoci na 400 m - 24. mjesto. Dvoranska natjecanja u Hrvatskoj nastavljaju se prvenstvom u kategoriji juniorki i juniora 18. veljače u Zagrebu te nakon toga u kategoriji seniorki i seniora u Rijeci 25. veljače.