Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Ekipno Prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze

Ekipno Prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze

EKIPA MEĐIMURJA ?ESTA

Ekipno Prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze - EKIPA MEĐIMURJA ?ESTA

U subotu, 18.07.2020. nekoliko članova AK „Međimurje“ nastupilo je na 21. Sljemenskom Maratonu, u sklopu kojeg su bili odr?ani Pojedinačno i Ekipno Prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze. Klub je imao mušku ekipu u sastavu Saša Horvat, Siniša Škvorc i Ranko Orehovec. U izrazito jakoj konkurenciji, Horvat je osvojio 27. mjesto (3:46´35´´), Škvorc 44. (3:55´45´´), a Orehovec se pozicionirao na 53. mjestu (4:07´54´´). U ekipnoj konkurenciji dečki su zauzeli 6. mjesto.

Osim toga odr?ane su i prateće utrke na 14 i 28 kilometara. Atletski klub „Međimurje“ imao je jednog predstavnika na ovoj du?oj, koja se sastojala od dva kruga. U tome se dobro snašao Dejan Dokleja koji je zauzeo 31. mjesto s vremenom 3:07´58´´.

REZULTATI:

Maraton: 27. Saša Horvat 3:46´35´´ (MS: 10.) 44. Siniša Škvorc 3:55´45´´ (M40: 5.) 53. Ranko Orehovec 4:07´54´´ (M35: 20.)

28 kilometara: 31. Dejan Dokleja 3:07´58´´ (M40: 11.)