Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Kristijan Strahija pobijedio na Savaria KUP-u u Zagrebu

Kristijan Strahija pobijedio na Savaria KUP-u u Zagrebu

Ovogodi?nje natjecanje za SAVARIA KUP na kojem su nastupile reprezentacije Zagrebačke regije, ?tajerske Austrija, Mad?arske pokrajine Vas i reprezentacije Slovenije, odr?ano je na zagrebačkom stadionu Mladost u organizaciji Zagrebačkog atletskog saveza. Za reprezentaciju Zagreba nastupilo je i nekoliko članova AK Međimurje i Nedeli?će koji su se natjecali u dvije starosne kategorije juniorki i juniora. Najuspje?niji Međimurec bio je Kristijan Strahija član AK Međimurje koji je u konkurenciji mlađih juniora osvojio prvo mjesto u bacanju kugle ........... i drugo u bacanju kladiva. Kod starijih juniora dva vrlo dobra nastupa ostvarili su Matija Kikelj i Sini?a Paler također članovi AK Međimurje koji su u utrci na 100 m osvojili drugo odnosno treće mjesto, a bili su i članovi ?tafete 4 x 100 m koja je osvojila drugo mjesto. Kod djevojaka u konkurenciji starijih juniorki nastupile su dvije članice Nedeli?ća: Sara Vinković u utrci na 100 m osvojila je drugo mjesto a Ema Plavljanić je bila treća u bacanju koplja. U sastavu ?tafete na 4 x 100 m koja je osvojila drugo mjesto uz Saru Vinković nastupila je i članica Međimurja Kristina Dudek. U obje konkurencije ekipno su bili najbolji Slovenci, druga je Hrvatska, treća Mad?arska i četvrta Austrija.