Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Kros Sportskih novosti, Zagreb 27.04.2014.

Kros Sportskih novosti, Zagreb 27.04.2014.

ČETIRI PLASMANA MEĐU ?EST NAJBOLJIH

Kros Sportskih novosti, Zagreb 27.04.2014. - ČETIRI PLASMANA MEĐU ?EST NAJBOLJIH

AK Međimurje je i ove godine imao svoje predstavnike na krosu Sportskih novosti koji je po 31.puta odr?an u Zagrebu na travnatim terenima parka Bundek. Uspjesi naših atletičara na koje smo naviknuli prethodnih godina nisu izostali ni ovom prilikom jer su osvojena dva druga, jedno treće i jedno peto mjesto. Učenici 8. razreda, Nina Dobša i Filip Turk osvojili su druga mjesta u konkurenciji 8. razreda u kojima je trčalo 129 trkača u muškoj i 141 trkačica u ?enskoj konkurenciji, David Verli je u utrci na 1500 m za učenike 7. razreda od 142 sudionika osvojio treće mejsto dok je Lovro ?bulj u svom prvom nastupu na krosu SN, osvojio peto mjesto u konkurenciji 152 trkača 5. razreda.

Ovo je još jedan veliki uspjeh za trkače na srednje pruge iz redova AK Međimurje jer je na krosu koji je otvorio gradonačelnik Zagreba Milan Bandić, učestvovalo 2500 trkača iz cijele Hrvatske, a medalje su naši trkači primali iz ruku poznatih i proslavljenih hrvatskih sportaša, Zorana Primorca, Gordana Ko?ulja i drugih.