Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Na mitingu Dinamo 2007. nastupili i Međimurci

Na mitingu Dinamo 2007. nastupili i Međimurci

Miting Dinamo 2007. koji je odr?an na stadionu Svetice u Maksimiru obilovao je odličnim rezultatima hrvatskih i slovenskih atletičara a na njemu su nastupili i predstavnici međimurskih atletskih klubova Međimurje i Nedeli?će ... . Sini?a Goričanec standarno dobar na gotovo svim utrkama ovaj je put osvojio treće mjesto na 3000 m iza Slavka Petrovića i Senaida Hasića, a rezultat 8:53,68 za nekoliko je desetinki slabiji od najbolje utrke u ovoj godini. Na natjecanju su nastupili i Marija Hi?man i Matija Kikelj. Marija je u utrci na 400 m sa 1:00,83 stigla na cilj 6. a Matija je na 100 m sa 11,69 i na 400 m sa 51,73 u obje trke zauzeo 9. mjesto. Najbolji plasman od međimurskih atletičara ostvarila je Mateja Posavec članica Nedeli?ća koja je pobijedila u troskoku rezultatom 12,59 i time potvrdila primat u Hrvatskoj u ovoj disciplini te mjesto u seniorskoj reprezentaciji. Od Nedeli?ćanaca nastupio je i Goran Ore?ki a u bacanju kugle zauzeo je 6. mjesto hicem od 14,11 m.