Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Odr?ane Poluzavr?nice za srednje i osnovne ?kole, kvalifikacije Momčadskog PH i i Kros SN

Na ukupno četiri natjecanja nastupili su članovi AK Međimurje u tjednu koji je iza nas. Najprije je u srijedu 18.4. odr?ana poluzavr?nica za srednje ?kole, u petak 20.4. za osnovne ?kole, dan kasnije u subotu kvalifikacije Momčadskog PH za djevojčice i dječake a sve je zavr?eno u nedjelju odličnim nastupom i osvojenim 1. mjestom Sini?e Goričanca na krosu Sportskih novosti ............................................................. Kod srednjih ?kola na dr?avno se prvenstvo plasirala mu?ka ekipa Gimnazije iz Čakovca koja je od deset ?kola osvojila drugo mjesto. Kod osnovnih ?kola u finale od međimurskih ?kola idu ?enska ekipa Pume iz Nedeli?ća i mu?ka ekipa Ponos iz Podturna. Finale dr?avnog za ?kole odr?ava se za desetak dana u Puli........................................................................... na kvalifikacijama Momčadskog PH za djevojčice i dječake koje je odr?ano u Vara?dinu pobjedu su ostvarili Vedrana Jambro?ić u kugli i Abel ?afarić u skoku u vis, Marija Hranilović sa preskočenih 155 cm i novim osobnim rekordom bila je druga, a bodove su nakon odličnih rezultata u utrkama na 100 i 300 m osvojili Kristina Dudek i Ivan Kraljek, Kristijan Bo?ić u skoku u dalj, te ?tafeta u sastavu Jambrović, Tuksar, Horvat, Dudek koja je bila treća. Djevojčice su u ekipnom poretku zauzele peto mjesto iza Mladosti, Vara?dina, Dinama i Nedeli?ća i imaju dobre izglede za plasman u finale Prvenstva Hrvatske koje se odr?ava 13. svibnja u Zagrebu, dok su dječaci bili ?esti......................................................................... na krosu Sportskih novosti odr?anom u nedjelju u konkurenciji učenika 3. i 4. razreda nastupajući za TIO? iz Čakovca pobijedio je najbolji međimurski dugopruga? Sini?a Goričanec.