Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Osvojena četiri pehara u Murskoj Soboti

Osvojena četiri pehara u Murskoj Soboti

Najbolji mladi atletičari iz Međimurja nastupili su na Mnogobojčeku u Murskoj Soboti na kojem je sudjelovalo oko sto pedeset atletičara iz Slovenije i Hrvatske. Vrijeme se nemilosrdno poigravalo sa sudionicima natjecanja, koji su unatoč na trenutke olujnoj ki?i postizali odlične rezultate. Na?i najbolji članovi odlično su se nosili sa konkurencijom i na kraju zalu?eno osvojili četiri pehara u ukupnom poretku .... Uvjerljivo prvo mjesto i pobjedu u sve tri discipline: 60 m, skok u dalj i 300 m, ostvarili su Filip Turk kod pinira U10 i Patrik ?imunić kod pionira U12. Za ove nastupe osvojili su po tri zlatne medalje i pehar za ukupnu pobjedu te prigodne poklone organizatora AK Panvita iz Murske Sobote. Pehar za drugo mjesto u ukupnom poretku kod pionirki U10 osvojila je Ana Marčec koja je bila druga na 60 m, treća u skok u dalj i ... na 300 m. U istoj kategoriji istakla se Patricija Končić članica AK Mursko Sredi?će koja je ukupno bila peta. U kategoriji kadetkinja U14 pehar za treće mjesto osvojila je Mateja Jambrović a u pojedinačnim disciplinama najbolji plasman ostvarila je na 60 m gdje je bila druga.