Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Pojedinačno PH u dvorani za senior(k)e, Rijeka 16.02.2013.

Pojedinačno PH u dvorani za senior(k)e, Rijeka 16.02.2013.

MELANI NAJBOLJA I KOD SENIORKI

Pojedinačno PH u dvorani za senior(k)e, Rijeka 16.02.2013. - MELANI NAJBOLJA I KOD SENIORKI

Posljednje u nizu slu?benih dvoranskih prvenstava u organizaciji HAS-a za 2013. godinu odr?ano je u Rijeci, gdje su se u odličnim uvjetima atletske dvorane na Kantridi ovaj puta natjecale seniorke i seniori. Predstavnici AK Međimurje nisu u Rijeku doputovali s brojnom ekipom kao na prijašnjim natjecanjima ali su unatoč tome kući ponijeli još jednu medalju zlatnog sjaja. Njome se prema očekivanjima okitila Melani Kraljić u svojoj najboljoj disciplini, bacanju kugle, i nakon zlata u juniorskoj, sada je uvjerljivo pobijedila i u seniorskoj konkurenciji s rezultatom 13,11 m... Za AK Međimurje nastupilo je još dvoje natjecatelja i to oboje u trčanju na 60 m s preponama. U konkurenciji ?ena Sanja Kozar je zauzela 9. mjesto s rezultatom 10,34 sekunde dok je u konkurenciji muškaraca isti plasman ostvario Igor Rodiger istrčavši ovu dionicu za 9,66 sekundi. Natjecanje su kod muškaraca obilje?ili odličnim rezultatima Ned?ad Mulabegović, član AK Kvarner s hicem 20,08 m u bacanju kugle, Alen Melon (Istra) najbolji u skoku u vis s preskočenih 220 cm i Dino Pervan (Dinamo-Zrinjevac) s 7,49 m u skoku u dalj. Kod ?ena istaknula se Ivana Lončarek (Zagreb ulix) jedini sudionik cijelog prvenstva sa dvije pobjede i to na 60 m sa 7,63 sek. te 60 m s preponama 8,32 sek., u skoku u dalj pobijedila je Mirjana Gagić (AK Kvarner) sa preskočenih 6,20 m, a Ana Šimić (Zagreb Ulix) bila je najbolja u skoku u vis sa preskočenih 185 cm.