Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Pojedinačno PH u krosu, Vrbovec 24.11.2012.

Pojedinačno PH u krosu, Vrbovec 24.11.2012.

MEDALJE ZA FILIPA TURKA I MARTINA SR?U

Pojedinačno PH u krosu, Vrbovec 24.11.2012. - MEDALJE ZA FILIPA TURKA I MARTINA SR?U

Treću godinu zaredom Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu za sve kategorije odr?ava se u Vrbovcu u organizaciji tamošnjeg atletskog kluba "Petar Zrinski". Primjerna organizacija nije izostala ni ovom prilikom, a odlični vremenski uvjeti omogućili su natjecateljima da poka?u najbolje što mogu. Za AK Međimurje prema očekivanju u borbu za odličja upustilo se nekoliko najboljih klupskih srednje prugaša, ali je to uspjelo samo dvojici najboljih... Uspješniji je bio mlađi kadet Filip Turk koji u samoj završnici utrke na 1000 m izgubio prvo mjesto, pa se morao zadovoljiti srebrnom medaljom, a medalju brončanog sjaja osvojio je Martin Srša za osvojeno treće mjesto u utrci juniora na 6000 m. Blizu najboljima utrku su završili i Nina Dobša u konkurenciji mlađih kadetkinja na 800 m koja je osvojila šesto mjesto, te David Verli koji je u utrci mlađih kadeta na 1000 m osvojio deveto mjesto. Za AK Međimurje nastupili su još i: Maja Brestak 14. u utrci juniorki na 2000 m, Ivana Zadravec 18. u utrci starijih kadetkinja na 1000 m, Lukrecija Medvar 18. u utrci limačica na 600 m, 30. Teuta Bla?ić i 31. Magdalena Dole?aj na 800 m za mlađe kadetkinje, 16. Lovro ?bulj i 37. Filip Vučenik na 800 m za limače, te Aleksandar ?bulj 9. u utrci seniora na 9000 m.