Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Pojedinačno prvenstvo HALS-a

Pojedinačno prvenstvo HALS-a

Posljednje ovogodi?nje natjecanje Hrvatske atletske lige sjever odr?ano u Vara?dinu bilo je Pojedinačno dvodnevno prvenstvo na kojem su se u u čak ?est kategorija za najuspje?nije pojedince dijelile medalje. Članovi AK Međimurje osvajanjem čak 39 medalja i ovom su prilikom pokazali da svojom kvalitetom spadaju u sam vrh lige koju sačinjava osamnaest klubova sjeverozapadne Hrvatske............................ AK Nedeli?će također je bio iznimno uspje?an sa 22 osvojene medalje dok je Mursko Sredi?će osvojilo ukupno pet medalja. Osvajači medalja kod LIMAČICA I LIMAČA: Zlatne medalje: Veronika Kovač (MČ) na 200 m, Patrik ?imunić (MČ) na 60 m, Lana Ferlin (NED) u bacanju vortexa i ?tafeta Međimurja na 4 x 100 m u sastavu Filip Turk, Filip Peras, Nino Mikulić i Patrik ?imunić. Srebrne medalje: Maja Kos (MČ) na 60 m, Maria Marčec (MČ) u skoku u dalj, Nino Mikulić (MČ) na 60 m, Leon Furdi (MČ) u bacanju vortexa, Tina Horvat (NED) u bacanju vortexa i ?tafeta Međimurja u sastavu Ana Marčec, Stella Rojko, Maja Kos i Veronika Kovač. Brončane medalje: Helena Re?etar (MČ) u bacanju vortexa, Josip Tkalec (MČ) u skoku u dalj i ?tafeta Nedeli?ća u sastavu Tina Horvat, Lana Ferlin, Diana Pintarić i Nika Horvat. MLAĐE KADETKINJE I KADETI: Zlatnu medalju osvojili su Mateja Jambrović (MČ) na 60 m, Lea Obadić (MČ) u bacanju kugle i Dario Lesar (NED) u bacanju vortexa, srebrnu je osvojila Alena Hru?oci (NED) na 300 m, Dario Lesar (NED) u skoku u dalj i ?tafete Međimurja na 4x 100 m u sstavu Erika Frančić, Iva Novak, ?aklina Pongrac i Mateja Jambrović te kod kadeta Nino Mikulić, Luka Kozar, Ivan Blagus i Patrik ?imunić. Brončanu medalju kod mlađih kadetkinja osvojila je Tamara Hatlak (NED) u bacanju kugle. STARIJE KADETKINJE I KADETI: Zlatne medalje osvojile su Marija Hranilović (MČ) u skoku u vis i Ema Plavljanić (NED) u bacanju koplja, srebrne medalje osvojili su Kristina Dudek (MČ) na 60 m, Barbara Jambro?ić (MČ) u bacanju kugle, David Ceilinger (NED) u bacanju kugle, i ?tafeta Međimurja u sastavu Marija Hranilović, Jelena Turk, Sara Tuksar i Kristina Dudek. Brončane medalje: Lea Horvat (NED) u bacanju koplja, Vanja Horvat (NED) na 300 m prepone, Melani Kraljić (MS) u bacanju kugle i ?tafeta Nedeli?ća u sastavu David Ceilinger, Vanja Horvat, Neven Toplek, Dean Novak. MLAĐE JUNIORKE I JUNIORI: pobjede su ostvarili Ema Plavljanić (NED) u bacanju koplja, Kristijan Bo?ić (MČ) u troskoku, i Kristijan Strahija (MČ) u bacanju kugle 5kg sa novim međimurskim rekordom za ml. juniore od 15,90 m