Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u dvorani za junior(k)e, Rijeka 8.2.2015.

Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u dvorani za junior(k)e, Rijeka 8.2.2015.

TODOROVIĆ BRONČANI, VARGA U FINALU

Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u dvorani za junior(k)e, Rijeka 8.2.2015. - TODOROVIĆ BRONČANI, VARGA U FINALU

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u dvorani u kategoriji juniorki i juniora, donijelo je Atletskom klubu Međimurje još jednu medalju. U bacanju kugle 3. mjesto i brončanu medalju osvojio je Sven Todorović bacivši tu spravu te?ine 6 kg preko 14 metara i 48 centimetara. Pobjednik u ovoj disciplini svjetski je juniorski prvak u bacanju diska i član Dinamo-Zrinjevac Martin Marković sa 19,59 m dok je drugo mjesto osvojio Matija Carek, član istog kluba sa 17,25 m. Odličan je bio i drugi naš predstavnik na ovom prvenstvu, Emanuel Varga ... koji se uspio plasirati u finale utrke na 60 m u kojem je osvojio 7. mjesto u vremenu 7 sekundi i 37 stotinki. U Rijeci su na ovom natjecanju koje je odr?ano u dvorani kraj stadiona Kantrida, izvan konkurencije nastupili Ivan Janušić i Manuela Turk, koji su trčali utrke na 60 m. Janušić je zabilje?io rezultat 7,85 dok je Manuela Turk 60 m istrčala za 8,73 sekunde.