Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti U Vara?dinu odr?ano PH u troboju i zadnje kolo HALS-a

U Vara?dinu odr?ano PH u troboju i zadnje kolo HALS-a

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u troboju za djevojčice i dječake odr?ano je ove subote u Vara?dinu. Osvojena je jedna medalja i to u konkurenciji dječaka gdje je Ivan Kraljek osvojio treće mjesto i brončanu medalju..................................... Ivan je za treće mjesto i ukupno osvojenih 1700 bodova trčao 12,04 na 100m, skočio 5,73m u dalj i kuglu te?ine 4 kg bacio 10,70m. Budući da je visoko treće mjesto osvojio u konkurenciji dvije godine starijih dječaka Ivanov rezultat ima jo? veću vrijednost i za pretpostaviti je da će u iduće dvije godine u istoj konkurenciji voditi glavnu riječ kada je u pitanju podjela medalja. Na troboju su nastupile i dvije atletičarke AK Međimurje. Kristina Dudek je sa 1442 boda bila osma a Sara Tuksar sa 1290 bodova dvanaesta. Bolje su u svom nastupu bile članice Nedeli?ća pa je tako Mihaela Horvat bila četvrta, Ema Plavljanić peta a članica M.Sredi?će Manuela Turk ?esta. Kod dječaka od Nedeli?ćeneca odmah iza Kraljeka na četvrtom mjestu bio je Mihael Krizman a na ?estom Tomislav Pintarić, dok je član M.Sredi?će marko Novak natjecanje zavr?io na osmom mjestu............................................... Odmah nakon troboja odr?ano je i posljednje kolo HALS-a za limače i starije kategorije. Sa nedosti?nim brojem bodova odlični su bili limači koji su osvojili sva prva mjesta u mu?koj i ?enskoj kunkurenciji i tako uspje?no na samom vrhu zavr?ili ovogodi?nju sezonu. Pobjede su ostvarili Patrik ?imunić i Mateja Jambrović na 200m i u dalju, ?tafeta limača Novak, Mikulić, Turk i ?imunić i ?tafeta limačica Florjanić, Novak, Pongrac i Jambrović. Druga mjesta osvojile su Lana Florjanić i Nino Mikulić u skoku u dalj, a treća Iva Novak i Filip Turk na 200m, Petar Novak u skoku u dalj te ?tafeta limačica Tkalčić, Hamer, ?bulj, Vuk. Treće mjesto u konkurenciji limačica osvojila je u skoku u dalj i članica Murskog Sredi?će Tena Biber.