Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Uspje?an nastup na Troboju u Novoj Gradi?ki

Uspje?an nastup na Troboju u Novoj Gradi?ki

Limačice i limači Hrvatske atletske lige sjever sudjelovali su na tradicionalnom troboju u Novoj Gradiški. U lijepom ambijentu novogradiškog stadiona i organizaciji atletskog kluba Elting klinci su se natjecali u utrkama na 60 m, bacanju loptice i skoku u dalj iz mjesta te utrci štafeta na 4 x 100 m.............................................. AK Međimurje je pod vodstvom trenerice Marije Hi?man odličnim nastupima onih koji su stigli u Novu Gradi?ku osvojio najvi?e medalja od svih prijavljenih klubova! Pobjede su ostvarili Patrik ?imunić na 60 m, skou u dalj i troboju, Mateja Jambrović na 60 m, te ?tafete 4 x 100 m u sastavu Lucija ?bulj, Karla Taradi, ?aklina Pongrac i Mateja Jambrović kod limačica i Filip Turk, Nino Mikulić, Petar Novak i Patrik Šimunić kod limača. Drugo mjesto Patrik Šimunić je osvojio u bacanju loptice, a Petar Novak u troboju. Petar je bio treći u skoku u dalj i bacanju loptice, a treća je bila i druga ekipa limača u štafeti u sastavu Domagoj Tokar, Luka Pavlic, Filip Peras i Leon Furdi. Ujednačenost nastupa najbolja četiri pojednica koji su sakupljali bodove u sve tri discipline troboja doprinijelo je osvajanju pehara za prvo mjesto AK Međimurje kod limačica i drugo mjesto kod limača! Uspješno su nastupili i članovi AK Nedelišće koji su osvojili pehar za prvo mjesto kod limača a drugo kod limačica, a najuspješnija pojedinka troboja bila je Iva Patafta pobjedama u skoku u dalj i troboju te drugim mjestom u bacanju loptice i na 60 m. Na put u Novu Gradišku natjecatelji iz AK Međimurje, AK Nedelišće i AK M.Središće putovali su zajedno autobusom a osim njih mjesta je bilo i za roditelje koji su bili velika podrška u ostvarivanju ovako lijepog uspjeha. Velike čestitke zaslu?uje i domaćin natjecanja koji je omogućio osvajanje prekrasnih odličja a pobrinuo se da kućama svi sudionici ne odu gladni ni ?edni već zadovoljni i sretni te s lijepim uspomenama.